חדרי ילדים הינם החדרים בהם ילדים מבלים לא מעט זמן ולכן חשוב לדאוג כי באותם חדרים תהיה תאורה. חדר ילדים אינו רק חדר בו הילדים משחקים אלא גם קוראים ספרים וישנים ולכן חשוב לדאוג לתאורה מתאימה.

מהי תאורה מתאימה? תאורה מתאימה הינה תאורה אשר מאפשרת לילד לראות טוב יותר. חשבו על כך, כמה נעים יהיה לילד שלכם להתכונן לקראת שינה כאשר החדר כולל מנורת לילה המאירה את החדר באור נעים ורך ומאפשרת לילד שלכם להיכנס למצב של שינה.

 

מיקום החדר

במדינה כמו ישראל בה יש אור טבעי אשר חודר מבעד לחלונות כדאי להביא בחשבון את האור הטבעי. בשלב בו מתכננים את חדר הילדים כדאי להשקיע מחשבה במיקום. מה הכוונה? חדר בו החלונות פונים לכיוון מזרח הינו חדר המקבל אור טבעי ולכן חדר זה מתאים לילדים קטנים אשר זקוקים לאור הטבעי בנוסף לתאורה זאת על מנת להתעורר לבית הספר. מחשבה על מיקום החדר תאפשר לכם לבחור את התאורה בצורה טובה יותר.

תכנון תאורה מלאכותית

מה קורה לאחר שהשמש שוקעת? חשוב להשקיע בנושא של תאורה. מה ניתן לעשות? ניתן לתכנן תאורה אשר מאירה את כל החדר. אנחנו בחברת toy box ממליצים על הוספת מפסק לחדר, וכן קרוב למיטה של הילדים על מנת שיוכלו לשלוט בתאורה בכל זמן שרק יהיו מעוניינים בכך. כדאי להשקיע מחשבה בתכנון תאורת הלילה.

מנורת לילה

כאשר מדובר על ילדים, רבים מהם זקוקים לתאורה גם בשעות הלילה. אצלנו בחברת toy box  תוכלו למצוא מגוון רחב של מנורות לילה כך שהילדים שלכם ישנו היטב. מנורת לילה מהווה פתרון מצויין למדי ומאפשרת לילדים ליהנות משינה טובה. אותה תאורה מעניקה גם אור במהלך שעות הלילה אך גם נחשבת לפריט עיצוב יעיל למדי. אצלנו תוכלו למצוא מנורות לילה בעיצובים מיוחדים.

 

בטיחות

בכל הקשור לבחירת תאורת לילה לחדר הילדים, חשוב מאד להקפיד על נושא הבטיחות היות והתאורה ממוקמת ליד שקעים או כבלים. רגע לפני שאתם מתקינים תאורה בחדר הילדים, חשוב מאד לוודא כי השקעים מכוסים היטב וכי אין חוטי חשמל חשופים. כמו כן צריך לוודא כי לא רק השקעים מכוסים היטב אלא כי גם גופי התאורה יציבים. מה הכוונה? המנורות מחוברות היטב לתקרה וכן המיקום בטיחותי. בבואכם לבחור תאורה בחברתנו עבור חדר הילדים, אתם יכולים להיות בטוחים כי הבחירה שלכם הינה הבחירה הנכונה.

רכישה במקום איכותי

בבואכם לבחור מנורות עבור חדר הילדים שלכם, חשוב מאד לבחור מקום איכותי, כזה שהעובדים מקבלים הכשרה אחת לתקופה ונמצאים במקום עבור קהל הלקוחות. כהורים אתם רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים שלכם ולכן חשוב מאד להשקיע בבחירת מנורות לחדר.

כיום ישנן לא מעט חברות אשר מציעות לכם מגוון רחב של מנורות, אך לא כל חברה הינה החברה הטובה ביותר. בבואכם לבחור את החברה ממנה תרכשו את המנורות חשוב מאד לוודא כי מדובר בחברה מקצועית המעסיקה עובדים ותיקים בעלי ניסיון כאלה שיוכלו לייעץ לכם בבחירת תאורה מתאימה. אחרי הכל, מדובר על החדר החשוב לכם מכל ולכן הבחירה צריכה להיעשות  בכובד ראש.

אנחנו מבינים כי חדר הילדים הינו החדר החשוב ביותר בבית ומציעים לכם בחירה רחבה של מנורות כך שתוכלו לישון בשקט בידיעה כי הילדים שלכם בטוחים. לא רוצים להתאכזב? פנו אלינו ואנחנו נדאג שלא תצאו בידיים ריקות אלא עם מנורות איכותיות.