איך בוחרים מנורת לילה לילדים? מה חשוב לבדוק ומה כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים אחת כזו?
לתאורה יש תפקיד חשוב מאד בשלב עיצוב החדר או המרחב כולו, ובמיוחד כשמדובר בחדרי ילדים. מנורת לילה היא אחד האלמנטים הבולטים בחדר ולא בכדי. היא יכולה לשרת את הילד לא רק לפני השינה והיא תורמת לא מעט לסביבה כולה. אפשר למצוא כיום מבחר של מנורות לילה, המתאימות לחדרי ילדים, חלקן מושקעות ומסוגננות מאד וחלקן פשוטות יותר.

 

בחירה נכונה של מנורות לילה

חשוב לכם למצוא את מנורת הלילה המושלמת לחדרי הילדים שלכם? מבולבלים מעט מההיצע הרב ולא יודעים במה לבחור? הנה מדריך קצר שיעשה לכם קצת סדר בבלאגן ויעזור לכם במשימה:

 

mini night lamp

התייחסו לצרכיו של הילד

כמו שבוחרים גופי תאורה או מנורות לחדרי הבית האחרים, כשבוחרים מנורת לילה לילדים חשוב לקחת בחשבון את צרכיהם השונים. התייחסות לצרכים הקיימים, לצרכיו של זה השוהה בחדר, תעזור לכם במשימה ותאפשר לכם לבחור את מנורת הלילה המתאימה.

לפני שאתם רוכשים את המנורה ובעודכם בוחנים את האפשרויות הקיימות, כמו אלו המוצעות לכם על ידי חברת toy-box, הגדירו את צרכיו של הילד. האם הילד ישן בחדר או גם משחק בו? האם הוא שוהה בחדר אך ורק בשעות החשיכה או גם בשעות אחר הצהריים, רגע לפני ששוקעת השמש?

מה גיל הילד

גיל הילד הוא פרמטר חשוב מאד שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מנורת לילה. במידה ומדובר בתינוק קטן חפשו מנורת לילה המתאימה לקטנטנים – הן בעיצובה והן בגודל ובעוצמה שלה. במידה והילד גדול יותר, חפשו לו מנורה שמתאימה לגדולים.

אם אתם מחפשים מנורת לילה לחדר תינוקות, וודאו שהמנורה מציעה תאורה בצבעים בהירים שנעימים לעין. אם המנורה לילד גדול יותר, שסביר גם שמבלה לא מעט בחדר ואולי גם מכין שיעורים או קורא ספרים, חפשו מנורה בעוצמת תאורה חזקה יותר.

הבטיחות

בין אם מנורת לילה גדולה או קטנה, חשוב שמנורת הלילה שבחרתם לילד תהיה בטיחותית. כשמדובר בילדים קטנים, כדאי לחפש מנורת לילה שמקובעת למקום, לשולחן או לקיר. כך הם לא יוכלו להזיז אותה או להפיל אותה. אם הילדים גדולים, אפשר לבחור מנורת עמידה.

 

The child 's safety

מה המחיר

לא מוכרחים לשבור תכנית חיסכון כדי למצוא מנורת לילה לחדר ילדים. אפשר למצוא כיום מנורות נהדרות ואיכותיות במחירים סבירים ונוחים, כמו אלו המוצעות על ידי toy-box.

בכל מקרה, סקר שוק יעזור לכם לאתר את המחיר המשתלם, זה המוצע לכם בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.
מנורת לילה בהתאמה מושלמת – כי על סגנון, איכות ובטיחות לא מתפשרים!
אנחנו, ב – toy-box, מציעים לכם מגוון של מנורות לילה לקטנטנים, מנורות מסוגננות, איכותיות ובטוחות.

אצלנו תמצאו מוצרים נוספים, שמתאימים לחדרי ילדים, כמו בובות, שמיכות, צעצועי התפתחות וגם ספרים ופעלולונים המיועדות לעגלה וללול.

המוצרים שלנו, לרבות מנורות הלילה, מציעים לכם איכות ללא פשרות ומבטיחים לכם מענה מדויק שיוכל ללוות את הקטנטנים שלכם לאורך שנים.

רוצים לרכוש מנורת לילה? בחרו את המנורה המתאימה לכם באתר ממש כעת,

או התקשרו אלינו לטלפון 054-6764222 לקבלת יעוץ.

 

night lamp