היות וחדרי הילדים משמשים אותם הרבה לאורך כל שנות החיים, יש להתאים אותם באופן מלא לצרכיהם המשתנים בכל גיל וגיל. הדבר נכון גם כאשר בוחרים ריהוט לחדרי ילדים וגם כאשר בוחרים תאורה. איך בוחרים תאורה לחדר ילדים ועל מה יש לשים דגש בעת הבחירה? הנה כמה טיפים נבחרים.

התאמה מלאה לגיל הילד

אחד הדגשים אליהם יש להקדיש תשומת לב לפני שבוחרים תאורה לחדר ילדים הוא גילו של הילד. לכל גיל ישנם צרכים שונים ולכן פתרון התאורה בחדר צריך להיות תואם במידה רבה את הגיל על מאפייניו. בחודשים הראשונים של הילדים, עת הם מגיעים לעולם, חשוב שהתאורה בחדר תהיה נעימה ורגועה, היות ותינוקות קטנים מסתנוורים מאור חזק. בגיל בית ספר לעומת זאת, חשוב שתהיה תאורה רבה בחדר, כך שיהיה אפשר להכין שיעורים בקלות וזאת מבלי לאמץ את העיניים. כמובן שניתן לבחור בתאורה עמומה יותר לחלל המרכזי אך להוסיף לצדו של שולחן הכתיבה גוף תאורה נוסף אשר יאיר על החלל.

העדפות של טעם וסגנון

עוד פרמטר לבחירת תאורה לחדר ילדים קשור אל טעם אישי וסגנון העדפותיהם של הילדים וכן של ההורים שלהם. בשנות החיים הראשונות החדרים יהיו מותאמים לעולם הדמיון של הילדים וניתן למצוא בהם הרבה פריטים מעוצבים, כולל המנורות. לא פעם ילדים יעדיפו תאורה הקשורה אל עולמם העשיר ולה עיצוב ייחודי ומקורי, כמו כן לילדים המתקשים לישון מנורת לילה בדוגמת בובה יכולה להפוך לחברה אמיתית. אנו ב – TOY BOX מזמינים אתכם לבחור את מנורת הלילה המתאימה לילדיכם מתוך מבחר גדול של מנורות איכות.

night lamp little prince

איכות ובטיחות

סוגיה נוספת וחשובה לא פחות בעת בחירת תאורה לחדר ילדים היא סוגיית הבטיחות. היות ומדובר בחדר ילדים חשוב לוודא שבוחרים גוף תאורה איכותי המיוצר מחומרי גלם מתאימים ונחשב למאוד בטיחותי. יש לבדוק כי התאורה לחדר ילדים בה אתם בוחרים עומדת בתקני בטיחות גבוהים על מנת שתוכלו להציב אותה בראש שקט בחדר של הילדים שלכם.

גודלו של החדר

גם גודל החדר חשוב מאוד לבחירה היות ולחדר קטן לא יתאים גוף תאורה גדול ובחדר גדול גוף תאורה קטן כמעט שלא יהיה גלוי לעין. כאר אתם מעוניינים להתאים תאורה לחדר ילדים, מדדו את החדר התייעצו עם המקום בו אתם קונים והתאימו את הבחירה לחלל. התאמה מלאה תבטיח תאורה מתאימה ואיכותית אשר תענה על הדרישות ועל הצרכים המיוחדים של הילדים.

איך בוחרים חברה המציעה תאורה לחדר ילדים?

ישנן חברות רבות המציעות תאורה לחדר ילדים ולא פעם קשה לבחור את החברה המתאימה. מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון אשר מציעה מוצרים איכותיים ברמה גבוהה. מלבד זאת, ניתן לבחור בחברה אשר משווקת מותג שאתם חובבים כמו למשל מיפי הארנבת. ילדים מאוד מתרשמים מאביזרים ייחודיים בדוגמת אלו ויהיו מאושרים למצוא בחדר שלהם מנורה בצורת בובה חמודה אשר תארח להם לחברה.

התאמה מלאה לצרכים שלכם

אין להקל ראש בבחירת תאורה לחדר ילדים, התאורה הנכונה תשפיע באופן ניכר על האווירה בחדר ועל הרגשתם של הילדים בו. אנו ב – TOY BOX מעמידים לרשותכם מבחר רחב של מוצרי תאורה מהם תוכלו לבחור את אלו המתאימים ביותר לצרכים והעדפות שלכם. כל המוצרים שלנו עומדים בכל תקני הבטיחות של מכון התקנים הישראלי ויותר מכך, כל אחד ואחד מהם יכול לשמח את הילדים שלכם ולהפוך את החדר לחלל מעוצב ונעים.

באפשרותכם להזמין תאורה לחדר ילדים עוד היום. אם אתם זקוקים לעזרה בבחירת המוצרים המתאימים לחלל שלכם, הצוות של TOY BOX ישמח לעמוד לשירותכם!