מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מנורות לחדרי ילדים? כיצד מתאימים אותם נכון אל המרחב? והיכן אפשר לרכוש מנורות איכותיות לחדר הילדים?

ניתן למצוא כיום סגנונות שונים של מנורות לחדרי ילדים, ובעיקר בניגוד לעבר. חלק מהמנורות מתאימות לחדרים גדולים ומרווחים, וחלק לקטנים וצפופים. ישנן מנורות המעוצבות בסגנות מודרני מאד ואילו אחרות מעוצבות בסגנון "של פעם", סגנון הנחשב למבוקש ואהוב מאד כיום. לא פשוט לבחור מנורות לחדרי ילדים, ולא פשוט גם להתאים אותן נכון אל המרחב, אל חדר הילדים עצמו. אז, איך בכל זאת בוחרים נכון? לאילו נקודות יש להתייחס ומה כדאי לבדוק לפני הרכישה? הנה כמה טיפים לבחירה נכונה.

התאמה בין הסגנון העיצובי של חדר הילדים לבין המנורות

אחת הנקודות החשובות ביותר שיש להתייחס אליהן, כשמחפשים מנורות לחדרי ילדים, הוא הסגנון העיצובי של המנורות עצמן והסגנון העיצובי של חדר הילדים. חשוב שהמנורות תשתלבנה באופן הרמוני בחדר, לצד האלמנטים האחרים שבו ותיצורנה את האפקט ואת האווירה הנדרשים. וישנן אופציות שרוב הילדים מעדיפים בגיל צעיר. בחירה של מנורות, עם דמות מוכרת ואהוב, למשל, יכולה להיות פתרון מושלם, שכן היא משתלבת מצוין בכל חלל וגם מוסיפה צבע ויופי לחדר.

התקציב שלכם

מנורות המיועדות לחדר הילדים מגיעות במגוון עלויות ובטווח רחב של מחירים. מחיר המנורה נקבע בהתאם לאיכותה, לסוג הנורה, לגודל, למיתוג ולעיצוב שלה וגם בהתאם לשיקולים שונים של החברה המייצרת והמשווקת. כדאי שתגדירו מראש את התקציב שלכם, תקציב שאותו אתם יכולים להקצות לטובת הרכישה. רק לאחר שעשיתם זאת תוכלו לבחון את האפשרויות השונות הקיימות, ובהתאם לתקציב, לבדוק איזו מהן היא המתאימה ביותר. סקר שוק והשוואה בין כמה סוגים שונים של מנורות ובעלויות שונות יכול לעזור לכם בהחלטה ולאפשר לכם לבחון את השוק כולו באופן נרחב יותר.

גודל החדר והתאורה הטבעית שבו

כדאי לקחת בחשבון את התאורה הטבעית בחדר וגם את גודלו. האם יש חלונות רבים בחדר? האם החדר מואר באופן טבעי ברוב שעות היום, או שמא הוא חשוך יחסית? האם חדר הילדים גדול מאד או אולי צפוף יותר?

אם החדר גדול, כדאי לשלב בין מספר מנורות לחדרי ילדים ולעומת זאת אם החדר קטן, מנורה אחת תספיק. אם החדר אינו מכיל אובייקטים רבים, כדאי לבחור מנורה עם נורה בעוצמה גבוהה וגם למקם אותה במרכז החדר כדי שתספק מענה לכל החלל. אם החדר לא מקבל אור רב, מנורת פלורסנט תציע את המענה המתאים לשימוש אינטנסיבי.

הצרכים הקיימים

יש לבחון את הצרכים הקיימים ובהתאם לבדוק איזו מנורה תתאים. למשל, האם הילד או הילדה שלכם נוהגים לבלות בחדר עצמו לא מעט שעות, או שאולי רק ישנים בו? האם נוהגים להגיע אליהם חברים במהלך השבוע, שאיתם הם מבלים שעות בחדר, או שמא הם בוחרים לבלות בסלון או בחדר אחר בבית? האופן שבו מבלים הילדים בחדר הילדים הוא פרמטר שכדאי להתייחס אליו כשמחפשים מנורות לחדרי ילדים.

מנורות לחדרי ילדים – פתרונות תאורה בהתאמה מדויקת ונכונה!

אצלנו, ב – Toy Box, תמצאו מגוון של מנורות לחדרי ילדים, צעצועים והפתעות נוספות, שוודאי שתשמחנה את הילדים שלכם. כל אחד מו המוצרים שבחנות מיוצר תחת הקפדה על כל התקנים הנדרשים מטעמו של מכון התקנים הישראלי וכן נועד כדי לספק מענה אמיתי לכל ילד וילד.

אנו מתחייבים לשירות מקצועי ואמין, למוצרים, לרבות מנורות לחדרי ילדים באיכות גבוהה, כשכל זאת במחירים ללא תחרות!

מעוניינים לרכוש מנורות ומוצרים נלווים לחדרי ילדים? אתם מוזמנים לבחור מנורה באתר כעת או ליצור אתנו קשר בטלפון  054-6764222 ונוכל לייעץ לכם בעת הבחירה.